Gdzie głosować?

Obwód wyborczy nr 1

Przedszkole Miejskie Nr 8

3 - go Maja-strona nieparzysta od nr 1 do nr 53 i strona parzysta od nr 2 do nr 38, Bristol, Franciszka Brzezińskiego-strona parzysta od nr 2 do nr 12 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 21, Cicha, Długa-strona nieparzysta od nr 1 do nr 39 i strona parzysta od nr 2 do nr 38, Bartosza Głowackiego, Górna, Hortensji-strona parzysta od nr 2 do nr 26 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 27, Kolejowa-strona parzysta od nr 2 do nr 6 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 5, Konotopska-strona nieparzysta od nr 1 do nr 3, Łączniczek Armii Krajowej, Łąkowa, Adama Mickiewicza-strona parzysta od nr 2 do nr 46 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 41, Narodowa, Ogrodowa-strona parzysta od nr 2 do nr 20 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 25, Pańska, Polskiej Organizacji Wojskowej, Poznańska od wiaduktu do wysokości ul. Pętelki, Wacława Prusaka, Rondo Solidarności, Słoneczna, Juliusza Słowackiego, Szkolna, Warsztatowa, Wiosenna

Obwód wyborczy nr 2

Szkoła Podstawowa Nr 5

Bąkowska, Władysława Broniewskiego, Jana Brzechwy, Franciszka Brzezińskiego-strona parzysta od nr 14 do nr 46 i strona nieparzysta od nr 23 do nr 49, Graniczna, Zbigniewa Herberta, Hortensji-strona parzysta od nr 28 do nr 52a i strona nieparzysta od nr 29 do nr 49, Jana Kasprowicza, Kolejowa-strona parzysta od nr 8 do nr 48a i strona nieparzysta od nr 7 do nr 39a, Konotopska-strona parzysta i strona nieparzysta od nr 7 do nr 39, Adama Mickiewicza-strona parzysta od nr 48 do nr 58 i strona nieparzysta od nr 43 do nr 47, Miernicza, Ogrodowa-strona parzysta od nr 22 do nr 46 i strona nieparzysta od nr 27 do nr 51, Rozbrat, Marii Skłodowskiej-Curie, Skrajna, Studzienna, Warszawska, Zimna

Obwód wyborczy nr 3

Przedszkole Miejskie Nr 1

Bąki, Franciszka Brzezińskiego-strona parzysta od nr 48 i strona nieparzysta od nr 51 do nr 107, Chabrowa, Marii Dąbrowskiej, Jana Długosza, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Jarzynowa, Janusza Korczaka, Karola Kurpińskiego, Kwiatów Polskich, Kwitnąca, Jana Lechonia, Bolesława Leśmiana, Adama Mickiewicza-strona parzysta od nr 60 do nr 96 i strona nieparzysta od nr 49 do nr 81, Czesława Miłosza, Miodowa, Zofii Nałkowskiej, Cypriana Kamila Norwida, Ignacego Jana Paderewskiego, Przedszkolna, Rumiankowa, Słonecznikowa, Szafirowa, Tęczowa, Juliana Tuwima, Warzywna, Widok, Stanisława Wyspiańskiego, Zbigniewa, Zdziarska

Obwód wyborczy nr 4

Szkoła Podstawowa Nr 9

3 - go Maja-strona nieparzysta od nr 55 do nr 203 i strona parzysta od nr 40 do nr 166, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Batalionu "Parasol", Batalionu "Zośka", Bazarowa, Bociania, Chłodna, Ciechanowska, Józefa Cicheckiego, Ciepła, Teresy Danielewicz, Diamentowa, Długa-strona nieparzysta od nr 41 do nr 103 i strona parzysta od nr 40 do nr 108, Domaniewska, Duchnicka, Granitowa, Guzikowa, Wincenty Jaroszewskiej, Aleksandra Kamińskiego, Kielecka, Stefana Jaronia Kowalskiego, Kazimierza Lisieckiego, Ludowa, Łódzka, Mostowa, Ołtarzewska, Otwocka, Ożarowska, Pętelki, rtm. Witolda Pileckiego, Pilnikowa, Piotrkowska, Platynowa, Płocka, Poznańska-od wysokości ul. Pętelki do ul. 3 - go Maja, Przy Potoku, Władysława Reymonta, Rolnicza, Rusałki, Rysia, Siedlecka, Mieczysława Szyłkiewicza, Szarych Szeregów, Świtezianki, Wesoła, Willowa, Izabeli Wolfram, Zachodnia, Złota, Żabia, Żbikowska, Żytnia

Obwód wyborczy nr 5

Zespół Szkół Nr 1

Bagnista, Batalionów Chłopskich, Bogumiły, Elektryczna, Grenady, Instalatorów, Inżynierska-strona parzysta od nr 8 do nr 44 i strona nieparzysta od nr 3 do nr 49, Królowej Jadwigi, Edmunda Krzywdy-Rzewuskiego-strona parzysta od nr 12 do nr 20 i strona nieparzysta od nr 17 do nr 27, Konrada Kurca, Malwy, Promyka-strona parzysta, Przejazdowa-od ul. Promyka w kierunku rzeki Utrata, Radosna, Rekreacyjna, Robotnicza-strona parzysta od nr 2 do nr 20 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 31a, Rondo 100 - lecia Pruszkowa, Syreny, Ludwika Waryńskiego, Wiśniowa-strona parzysta od nr 2 do nr 38 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 39, Zbożowa

Obwód wyborczy nr 6

Szkoła Podstawowa Nr 10

Agrestowa, Błońska, Stefana Bryły, Bursztynowa, Czereśniowa, Fabryczna, Gęsia, Groblowa, Inżynierska-strona parzysta od nr 50 do nr 60 i strona nieparzysta nr 55, Jałowcowa, Jaśminowa, Jubilerska, Kacza, Kaletnicza, Konwaliowa, Kowalska, Kowalika, Kredkowa, Edmunda Krzywdy-Rzewuskiego-strona parzysta od nr 24 do nr 84 i strona nieparzysta od nr 29 do nr 49, Liliowa, Magnolii, Magazynowa, Malinowa, Młynarska, Morelowa, Murarska, Parzniewska, Pływacka, Podmokła, Południowa, Porzeczkowa, Promyka (strona nieparzysta), Przechodnia, Przejazdowa-od ul. Promyka do południowej granicy miasta, Przesmyk, Robotnicza-strona parzysta od nr 24 do nr 70 i strona nieparzysta od nr 37 do nr 97, Słowicza, Stolarska, Szmaragdowa, Ślusarska, Traktowa, Wąska, Wierzbowa, Wilcza, Winogronowa, Wiśniowa-strona parzysta od nr 44 do nr 60 i strona nieparzysta od nr 41 do nr 57, Wróbla, Wrzosowa, Złotnicza, Żelazna

Obwód wyborczy nr 7

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych

Akacjowa, Działkowa-strona parzysta od nr 80 do nr 108, Juliana Gomulińskiego, Powstańców-strona nieparzysta od nr 99 do nr 107, Rondo Ks. Jerzego Popiełuszki

Obwód wyborczy nr 8

Miejskie Przedszkole Nr 15

Dębowa, Działkowa-strona nieparzysta od nr 1 do nr 33 i strona parzysta od nr 2 do nr 76, Jasna-strona nieparzysta od nr 13 do nr 17 i strona parzysta od nr 4 do nr 10, Przyszłości

Obwód wyborczy nr 9

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Jasna-strona nieparzysta od nr 1 do nr 11b i strona parzysta nr 2, Helenowska, Zgoda

Obwód wyborczy nr 10

Miejskie Przedszkole Nr 14

Aleja Wojska Polskiego-strona parzysta od nr 52 do nr 74, Plantowa-strona parzysta od nr 2 do nr 6

Obwód wyborczy nr 11

Szkoła Podstawowa Nr 2

Dobra-strona parzysta, Lessowa, Plantowa od nr 5 do nr 15, Powstańców-strona nieparzysta od nr 11 do nr 73, Walerego Wróblewskiego

Obwód wyborczy nr 12

Szkoła Podstawowa Nr 8

Apteczna, Brwinowska, Grafitowa, Jastrzębia, Mechaników, Mokra, Ołowiana, Ołówkowa, Plac Mechaników, Powstańców-strona parzysta od nr 18 do nr 42, Przemysłowa, Przytorowa, Kazimierza Pułaskiego, Henryka Sienkiewicza-strona nieparzysta od nr 11 do nr 23, Stalowa, Stanisława Staszica

Obwód wyborczy nr 13

Liceum Ogólnokształcące im. Tomasza Zana

Fryderyka Chopina-strona parzysta, Ignacego Daszyńskiego, Stanisława Moniuszki, Olszowa, Obrońców Pokoju, Mikołaja Reja, Henryka Sienkiewicza-strona nieparzysta od nr 1 do nr 9 i strona parzysta od nr 2 do nr 2k, Szczęsna

Obwód wyborczy nr 14

Szkoła Podstawowa Nr 3

Aleja Wojska Polskiego-strona parzysta od nr 34 do nr 50, Fryderyka Chopina-strona nieparzysta od nr 21 do nr 27, Dobra-strona nieparzysta, Kubusia Puchatka-strona nieparzysta od nr 9 do nr 11, Piwna, Powstańców-strona parzysta od nr 2 do nr 16 i strona nieparzysta od nr 3 do nr 9, Słonia Trąbalskiego, Sportowa, Śląska

Obwód wyborczy nr 15

Przedszkole Miejskie Nr 10

Aleja Niepodległości-strona parzysta od nr 10 do nr 16, Aleja Wojska Polskiego-strona parzysta od nr 28 do nr 32, Baśniowa, Fryderyka Chopina-strona nieparzysta od nr 9 do nr 17, Kubusia Puchatka-strona parzysta od nr 8 do nr 16, Tomcia Palucha

Obwód wyborczy nr 16

Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki

Aleja Niepodległości-strona nieparzysta, Aleja Wojska Polskiego-strona nieparzysta od nr 1 do nr 25 i strona parzysta od nr 2 do nr 20, Anielin, Fryderyka Chopina-strona nieparzysta od nr 1 do nr 7, Michała Drzymały, Tadeusza Kościuszki, Niecała, Owocowa, Parkowa, Bolesława Prusa-strona parzysta od nr 2 do nr 58, Radnych, Różana, Jana Sobieskiego, Sprawiedliwości, Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej

Obwód wyborczy nr 17

Przedszkole Miejskie Nr 4

Aleja Armii Krajowej-strona nieparzysta od nr 73 do nr 77, Aleja Niepodległości-strona parzysta od nr 2 do nr 8, Aleja Wojska Polskiego-strona nieparzysta od nr 27 do nr 29, Bolesława Prusa-strona parzysta od nr 60 do nr 68 i strona nieparzysta od nr 35 do nr 35c, Komorowska-strona parzysta od nr 2 do nr 8a i strona nieparzysta od nr 7 do nr 19

Obwód wyborczy nr 18

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II

Aleja Armii Krajowej-strona parzysta od nr 22 do nr 50, Stanisława Berenta, Kościelna, Kraszewskiego, Książąt Mazowieckich, Ks. Romana Indrzejczyka, Lipowa-strona parzysta nr 16 i strona nieparzysta od nr 19 do nr 25, Plac Jana Pawła II, hr. Antoniego Potulickiego, Bolesława Prusa-strona nieparzysta od nr 1 do nr 31

Obwód wyborczy nr 19

Spółdzielczy Dom Kultury

Hubala, Mikołaja Kopernika, Lipowa-strona parzysta od nr 2 do nr 10 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 17, Pawia

Obwód wyborczy nr 20

Szkoła Podstawowa Nr 1

Aleje Jerozolimskie od ul. Głównej do Alei Wojska Polskiego, Adama Asnyka, Biała, Bliska, Bohaterów Warszawy, Bończy, Bursowa, Główna, Jana Kochanowskiego, Koksowa, Kredowa, Kręta, Majowa, Mała, Mariańska, Nadrzeczna, Gabriela Narutowicza, Natolińska, Niska, Paproci, Partyzantów, Piaskowa, Piękna, Przeciętna, Piotra Skargi, Spokojna, Sucha, Szpitalna, Topiel, Topolowa, Torfowa, Twarda, Wapienna, Węglowa, Wysoka, Zacisze

Obwód wyborczy nr 21

Przedszkole Niepubliczne "Jedynka"

Aleje Jerozolimskie-strona nieparzysta od nr 427 do nr 459 i strona parzysta od nr 404 do nr 454, Błękitna, Bukowa, Chmielna, Stefana Czarnieckiego-strona nieparzysta, Daleka, Dolna, Gościnna, Górska, Grunwaldzka-strona nieparzysta od nr 1 do nr 65, Jarzębinowa, Jodłowa, Feliksa Kaczanowskiego, Kciuk, Krakusa, Krótka, Lazurowa, Leszczynowa, Lotników, Miejska, Morska, Niezapominajki, Okopowa, Orchidei, Pęcicka, Piastowska, Podbipięty, Podmiejska, Potrzebna, Raszyńska, Rymarska, Sadowa, Sasanki, Sosnowa, Spacerowa, Stokrotki, Strumykowa, Szarotki, Świerkowa, Wiejska, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Zamiejska, Zamienna, Zecerska, Źródłowa

Obwód wyborczy nr 22

Miejskie Przedszkole Nr 12

Adama, Andrzeja, Ewy, Pasażerska, PCK, Kazimierza Sprawiedliwego, Stawowa

Obwód wyborczy nr 23

Dzienny Dom Pomocy Społecznej

Aleja Armii Krajowej-strona nieparzysta od nr 1 do nr 17, Barbary, Stefana Batorego, Józefa Bema, Bolesława Chrobrego, Danuty, Jarosława Dąbrowskiego, Edwarda, Elżbiety, Eustachego, Ferdynanda Focha, Grażyny, Haliny, Ireny, Anny Jagiellonki, Jana, Władysława Łokietka, Księcia Józefa, Kasztanowa, Kmicica, Kosynierów, Krystyny, Ludwika, Bolesława Mazowieckiego, Mieczysława, Mieszka I, Piotrusia, Przemysława, Ryszarda, Józefa Sowińskiego, Stanisława, Sylwestra, Tadeusza, Księcia Trojdena, Waldemara, Wandy, Wojciecha, Zawiszy Czarnego, Zdzisława, Zenona, Ziemowita, Stefana Żółkiewskiego

Obwód wyborczy nr 24

Szkoła Podstawowa Nr 6

Aleja Armii Krajowej-strona nieparzysta od nr 29 do nr 71, Bystra, Cegielniana, Ceglana, Ceramiczna-strona nieparzysta od nr 1 do nr 23 i strona parzysta, Mordechaja Gutowicza, Letniskowa, Lipowa-strona nieparzysta od nr 31 do nr 59 i strona parzysta od nr 18 do nr 48, Marii, Miedziana, Niklowa, Pogodna,-strona nieparzysta od nr 1 do nr 11 i strona parzysta od nr 2 do nr 10, Polna, Przeskok, Srebrna, Stanisława Wołowskiego, Zakątna, Żwirowa

Obwód wyborczy nr 25

Szkoła Podstawowa Nr 3

1 - go Sierpnia, 2 - go Sierpnia, Aleja Wojska Polskiego-strona nieparzysta od nr 31 do nr 35, Ceramiczna-strona nieparzysta od nr 25 do nr 29, Cmentarna, Jana Gordziałkowskiego, Komorowska-strona parzysta od nr 10 do nr 34 i strona nieparzysta od nr 21 do nr 75, Pogodna-od ul. Komorowskiej do ul. Bolesława Prusa, Plantowa-strona nieparzysta od nr 61 do nr 99, Bolesława Prusa-strona nieparzysta od nr 37 do nr 95 i strona parzysta od nr 70 do nr 92, Targowa, Trójkątna

Obwód wyborczy nr 27

Przedszkole Miejskie Nr 13

Anielki, Antka, Brygady Karpackiej, Brzozowa-strona parzysta, Czerwonych Maków, Emancypantek, Faraona, Katarynki, Komorowska-strona parzysta od nr 36 do nr 54, Lalki, Izabeli Łęckiej, Monte Cassino, Pani Latter, Plantowa-strona parzysta od nr 56 do nr 100, Placówki, Prusa-strona nieparzysta od nr 97 do nr 127, Przy Księżycu, Ramzesa, Rzeckiego, Ślimaka, Melchiora Wańkowicza, Wokulskiego, Plac Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Zasławskiej

Obwód wyborczy nr 27

Obwód odrębny - Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. dr Jana Mazurkiewicza

Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. dr Jana Mazurkiewicza, ul. Partyzantów 2/4

Obwód wyborczy nr 28

Obwód odrębny - Szpital Kolejowy im. dr med. Włodzimierza Roeflera

Szpital Kolejowy im. dr med. Włodzimierza Roeflera, ul. Warsztatowa 1

Obwód wyborczy nr 29

Obwód odrębny - Szpital Powiatowy

Szpital Powiatowy, Al. Armii Krajowej 2/4