Okręg wyborczy nr 3

Rzeka Utrata od torów PKP do torów WKD, tory WKD od rzeki Utraty do Al. Armii Krajowej, Al. Armii Krajowej strona parzysta od torów WKD do Al. Niepodległości, Al. Niepodległości strona nieparzysta od Al. Armii Krajowej do Al. Wojska Polskiego, Al. Wojska Polskiego strona parzysta od Al. Niepodległości do ul. Dobrej, ul. Dobra strona nieparzysta od Al. Wojska Polskiego do ul. Powstańców, ul. Powstańców, strona parzysta od ul. Dobrej do ul. Juliana Gomulińskiego, ul. Juliana Gomulińskiego (bez numerów) od ul. Powstańców do torów PKP, tory PKP od ul. Juliana Gomulińskiego do rzeki Utraty.

  1. BĄK Piotr AdamWiek: 38, Pruszków
  2. HEJNOWICZ Anna MariaWiek: 42, Pruszków
  3. SZKARADEK Michał GrzegorzWiek: 21, Pruszków
  4. GOŁĘBIOWSKA Małgorzata AnetaWiek: 39, Pruszków
  5. SKWARA Marian MarcinWiek: 72, Pruszków
  6. MACHOWSKA Beata LillaWiek: 46, Pruszków
  1. SIPIERA KonradWiek: 33, Pruszków
  2. MAZUR Kazimierz SzczepanWiek: 67, Pruszków
  3. CHLEBIŃSKI Karol AndrzejWiek: 39, Pruszków
  4. DZIUDZI MartaWiek: 26, Pruszków
  5. KORŻYŃSKA BarbaraWiek: 35, Pruszków
  6. BOGDAŃSKA Agata MartynaWiek: 31, Pruszków
  7. MATUSIAK Jerzy PawełWiek: 64, Pruszków
  8. LENARCIK Dariusz PiotrWiek: 47, Pruszków
  9. RUSNAK NadaWiek: 48, Pruszków
  1. BISKUPSKI KrzysztofWiek: 57, Pruszków
  2. WIŚNIEWSKI PawełWiek: 45, Pruszków
  3. PARYS Danuta AnnaWiek: 61, Pruszków
  4. OLSZAK JarosławWiek: 48, Pruszków
  5. SIUDYM MariuszWiek: 32, Pruszków
  6. BOĆKOWSKA Lidia BronisławaWiek: 61, Pruszków
  7. HORBAN Hanna IrenaWiek: 64, Pruszków
  1. MAKUCH Paweł StanisławWiek: 42, Pruszków
  2. ZAPART Piotr IreneuszWiek: 48, Pruszków
  3. SZACHOGŁUCHOWICZ Grzegorz JanWiek: 40, Pruszków
  4. SIWIŃSKI Tomasz SławomirWiek: 57, Pruszków
  5. PYKAŁO Krzysztof PawełWiek: 43, Pruszków
  6. WIERZBOWSKA Izabella ElżbietaWiek: 48, Pruszków
  7. ZAŚKO Wiesława DanutaWiek: 69, Pruszków
  8. MAGNUSKA EwelinaWiek: 35, Pruszków
  9. HALIK Rafał AntoniWiek: 37, Pruszków
  1. KORZENIEWSKI Andrzej ZbigniewWiek: 40, Pruszków
  2. JANCZARSKA Berenika AnnaWiek: 38, Pruszków
  3. TATARSKA Grażyna KrystynaWiek: 66, Pruszków
  4. RADZIEJEWSKA Hanna IzabellaWiek: 67, Pruszków
  5. WĘGLEWSKI Rafał ŁukaszWiek: 32, Pruszków