Okręg wyborczy nr 4

Ul. Komorowska od ul. Plantowej do południowej granicy miasta z gminą Michałowice, południowa granica miasta z gminą Michałowice do granicy miasta z gminą Brwinów, granica miasta z gminą Brwinów do torów PKP, tory PKP od granicy miasta z gminą Brwinów do ul. Juliana Gomulińskiego, ul. Juliana Gomulińskiego (z numerami) od torów PKP do ul. Powstańców, ul. Powstańców strona nieparzysta od ul. Juliana Gomulińskiego do ul. Dobrej, ul. Dobra strona parzysta od ul. Powstańców do Al. Wojska Polskiego, Al. Wojska Polskiego do ul. Plantowej, ul. Plantowa strona parzysta od Al. Wojska Polskiego do ul. Komorowskiej.

  1. CZOP Edgar TadeuszWiek: 30, Pruszków
  2. GAWKOWSKA Anna GrażynaWiek: 56, Pruszków
  3. KRASZEWSKI Konrad JanuszWiek: 59, Pruszków
  4. STACHURSKI Zenon MirosławWiek: 58, Pruszków
  5. PYKAŁO Magdalena BeataWiek: 47, Pruszków
  1. ZAGRAJEK Paweł MarcinWiek: 32, Pruszków
  2. MROCZEK Grzegorz JanWiek: 60, Pruszków
  3. OBŁUSKI Michał BogdanWiek: 19, Pruszków
  4. MAKOWSKI JerzyWiek: 70, Pruszków
  5. BIELECKA Nadia AgnieszkaWiek: 30, Pruszków
  6. KAMIŃSKA Barbara JózefaWiek: 62, Pruszków
  7. MAZUR Bogusława HalinaWiek: 45, Pruszków
  1. PIĄTKOWSKI Marcel WojciechWiek: 28, Pruszków
  2. SZYDŁAK Krystyna WładysławaWiek: 68, Pruszków
  3. KULPA Eugeniusz JanWiek: 65, Pruszków
  4. OSIŃSKI JózefWiek: 60, Pruszków
  5. DUBIEL MagdalenaWiek: 52, Pruszków
  6. CZUBEK DominikWiek: 43, Pruszków
  7. DOBROWOLSKA JulitaWiek: 65, Pruszków
  1. KURZELA Eliza AgnieszkaWiek: 36, Pruszków
  2. BRZEZIŃSKI MichałWiek: 33, Pruszków
  3. SOJA Rafał MikołajWiek: 43, Pruszków
  4. SYCHOWICZ-KORZEŃ Robert AleksanderWiek: 37, Pruszków
  5. RESZKA Kamil MichałWiek: 31, Pruszków
  6. WASIELEWSKA AnnaWiek: 39, Pruszków
  7. MAGNUSZEWSKA Sylwia EwaWiek: 34, Pruszków
  1. TURCZYN Beata AnnaWiek: 49, Pruszków
  2. WĘGLEWSKI MarcinWiek: 41, Pruszków
  3. PASYMOWSKI Bogusław EdwardWiek: 70, Pruszków
  4. BURZA-CZARNIAWSKA Hanna MariaWiek: 59, Pruszków
  5. BRODOWICZ Maria KrystynaWiek: 70, Pruszków