Kandydaci na Prezydenta Pruszkowa

SIPIERA Konrad

Komitet:
KW Prawo i Sprawiedliwość

Wiek:
33

Miejsce zamieszkania:
Pruszków

Strona www:
sipiera.pl

Facebook:
/ksipiera

Konrad Sipiera

Pruszków to moje miejsce na ziemi. Tu się urodziłem, wychowałem, założyłem rodzinę i wybudowałem dom. Jestem magistrem administracji. Ukończyłem podyplomowe studia na kierunku zarządzania nieruchomościami. Dzięki temu wiem, że dla rozwoju miasta kluczowe są dobrze przemyślane, sprawnie realizowane inwestycje. Umiem nimi zarządzać.

Uważam, że fundamentem działalności publicznej jest człowiek. Szacunku do drugiego człowieka, zrozumienia i potrzeby dialogu – nauczyli mnie moi rodzice. Służba publiczna to w mojej rodzinie tradycja. Moja mama jest doświadczonym nauczycielem w Szkole Podstawowej nr 10, w której pełni funkcję wicedyrektora. Mój ojciec przez wiele lat pracował dla dobra Pruszkowa, dzisiaj służy Polsce
i Mazowszu jako Wojewoda.

Jestem dumny z moich rodziców, są dla mnie prawdziwym autorytetem.

Chcę uczciwie i z nową energią współtworzyć dobrą przyszłość Pruszkowa. Będę budować porozumienie dla rozwoju, wykorzystując dla naszego miasta całą wiedzę i zdobyte doświadczenie.

Jestem zdeterminowany do odważnego działania, aby Pruszków uczynić zdrowym i bezpiecznym domem. Będę reprezentował wszystkich mieszkańców Pruszkowa: tych, którzy tak jak moja rodzina mieszkają w nim od pokoleń oraz tych, którzy od niedawna związali się z naszym miastem.

Być może jak ja, marzą Państwo o mieście zadbanym, lepiej zarządzanym, po prostu pięknym. Możemy marzyć o takim Pruszkowie… albo go wspólnie stworzyć.

Źródło: sipiera.pl